15KPA90CA nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Eaton - Electronics Division
Similar
YAGEO
YAGEO
145,6V Zacisk 103,7A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
15KPA90CA
Numer produktu DigiKey
15KPA90CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
15KPA90CACT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA90CA
Opis
TVS DIODE 90VWM 145.6VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
15KPA90CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
103,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
90V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
100,5V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
145,6V