15KPA70A-HRA
Numer produktu DigiKey
15KPA70A-HRA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA70A-HRA
Opis
TVS DIODE 70VWM 113.6VC P600
Szczegółowy opis
113,6V Zacisk 132,9A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
132,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
70V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
78,2V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
113,6V