15KPA60A-HR
Numer produktu DigiKey
15KPA60A-HR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA60A-HR
Opis
TVS DIODE 60VWM 97.4VC P600
Szczegółowy opis
97,4V Zacisk 155A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
155A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
60V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
67V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
97,4V