15KPA58CA-HR
Numer produktu DigiKey
15KPA58CA-HR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA58CA-HR
Opis
TVS DIODE 58VWM 93.8VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
93,8V Zacisk 161A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
161A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Typ
Zener
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
P600, osiowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
58V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
64,8V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
93,8V