15KPA54CA-HRA
Numer produktu DigiKey
15KPA54CA-HRA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA54CA-HRA
Opis
TVS DIODE 54VWM 87.7VC P600
Szczegółowy opis
87,7V Zacisk 172,2A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
172,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
54V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
60,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
87,7V