15KPA48A-HR
Numer produktu DigiKey
15KPA48A-HR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA48A-HR
Opis
TVS DIODE 48VWM 77.7VC P600
Szczegółowy opis
77,7V Zacisk 194,3A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
194,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
48V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
53,6V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
77,7V