15KPA45CA
Numer produktu DigiKey
15KPA45CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
15KPA45CACT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA45CA
Opis
TVS DIODE 45VWM 72.8VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
72,8V Zacisk 207,4A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
15KPA45CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
207,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
45V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
50,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
72,8V