15KPA43CA-HRA
Numer produktu DigiKey
15KPA43CA-HRA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA43CA-HRA
Opis
TVS DIODE 43VWM 69.8VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
69,8V Zacisk 216,3A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
216,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Typ
Zener
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
P600, osiowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
43V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
48V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
69,8V