15KPA40CA-HRA
Numer produktu DigiKey
15KPA40CA-HRA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA40CA-HRA
Opis
TVS DIODE 40VWM 65.8VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
65,8V Zacisk 229,5A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
229,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
40V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
44,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
65,8V