15KPA40A-B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
65,8V Zacisk 229,5A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
15KPA40A-B
Numer produktu DigiKey
15KPA40A-B-ND
Producent
Numer produktu producenta
15KPA40A-B
Opis
TVS DIODE 40VWM 65.8VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
15KPA40A-B Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
229,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
40V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
44,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
65,8V