15KPA33CA
Numer produktu DigiKey
F6603TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F6603CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA33CA
Opis
TVS DIODE 33VWM 54.7VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
54,7V Zacisk 276,1A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
15KPA33CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
276,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
33V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
36,9V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
54,7V