15KPA33A-HRA
Numer produktu DigiKey
15KPA33A-HRA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA33A-HRA
Opis
TVS DIODE 33VWM 54.7VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
54,7V Zacisk 276,1A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
276,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
33V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
36,9V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
54,7V