15KPA280CA-B
Numer produktu DigiKey
15KPA280CA-B-ND
Producent
Numer produktu producenta
15KPA280CA-B
Opis
TVS DIODE 280VWM 454.5VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
454,5V Zacisk 33,2A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
15KPA280CA-B Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
33,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
280V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
312,8V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
454,5V