15KPA240CA
Numer produktu DigiKey
F6602TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F6602CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA240CA
Opis
TVS DIODE 240VWM 384.6VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
384,6V Zacisk 39,3A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
15KPA240CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
39,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
240V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
268,1V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
384,6V