15KPA22A-HR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
37,1V Zacisk 407A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
15KPA22A-HR
Numer produktu DigiKey
15KPA22A-HR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA22A-HR
Opis
TVS DIODE 22VWM 37.1VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
407A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
22V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
24,57V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
37,1V