15KPA17A
Numer produktu DigiKey
15KPA17ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
15KPA17ACT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA17A
Opis
TVS DIODE 17VWM 29.3VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
29,3V Zacisk 515,4A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
15KPA17A Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
515,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
17V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
18,99V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
29,3V