15KPA150CA
Numer produktu DigiKey
15KPA150CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
15KPA150CACT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA150CA
Opis
TVS DIODE 150VWM 241.9VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
241,9V Zacisk 62,4A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
15KPA150CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
62,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
150V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
167,6V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
241,9V