15KPA150CA-HR
Numer produktu DigiKey
15KPA150CA-HR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA150CA-HR
Opis
TVS DIODE 150VWM 241.9VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
241,9V Zacisk 62,4A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
62,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
150V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
167,6V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
241,9V