15KPA120CA
Numer produktu DigiKey
15KPA120CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
15KPA120CACT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA120CA
Opis
TVS DIODE 120VWM 192.3VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
192,3V Zacisk 78,5A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
15KPA120CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
78,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
P600, osiowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
120V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
134V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
192,3V