15KPA120CA-HRA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
192,3V Zacisk 78,5A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
15KPA120CA-HRA
Numer produktu DigiKey
15KPA120CA-HRA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA120CA-HRA
Opis
TVS DIODE 120VWM 192.3VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
78,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
120V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
134V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
192,3V