15KPA110CA
Numer produktu DigiKey
15KPA110CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
15KPA110CACT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA110CA
Opis
TVS DIODE 110VWM 178.6VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
178,6V Zacisk 84,5A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
15KPA110CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
84,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
P600, osiowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
110V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
122,9V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
178,6V