1206L075THYR
Numer produktu DigiKey
F3370TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F3370CT-ND - Taśma cięta (CT)
F3370DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1206L075THYR
Opis
PTC RESET FUSE 8V 750MA 1206
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 8V 750 mA Ih Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1206L075THYR Modele
Kategoria
Czas do wyzwolenia
200 ms
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
90 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
290 mOhms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie - maks.
8V
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,065" (3,20mm x 1,65mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
750 mA
Grubość (maks.)
0,030" (0,75mm)
Prąd - wyzwalania (It)
1.5 A
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Prąd - maks.
100 A