1206L075/13.2WR
Numer produktu DigiKey
1206L075/13.2WRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1206L075/13.2WRCT-ND - Taśma cięta (CT)
1206L075/13.2WRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1206L075/13.2WR
Opis
PTC RESET FUSE 13.2V 750MA 1206
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 13,2V 750 mA Ih Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1206L075/13.2WR Modele
Kategoria
Czas do wyzwolenia
200 ms
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
90 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
350 mOhms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie - maks.
13,2V
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,065" (3,20mm x 1,65mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
750 mA
Grubość (maks.)
0,049" (1,25mm)
Prąd - wyzwalania (It)
1.5 A
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Prąd - maks.
100 A