1.5KE9.1A-B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
13,4V Zacisk 113,4A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1.5KE9.1A-B
Numer produktu DigiKey
1.5KE9.1A-B-ND
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE9.1A-B
Opis
TVS DIODE 7.78VWM 13.4VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
113,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
7,78V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
8,65V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
13,4V