1.5KE550CA
Numer produktu DigiKey
F5622TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F5622CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE550CA
Opis
TVS DIODE 468VWM 760VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
760V Zacisk 2,7A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1.5KE550CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
2,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
468V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
522,5V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
760V