1.5KE480CA-B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
YAGEO
W magazynie: 982
Arkusz danych
658V Zacisk 3,1A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1.5KE480CA-B
Numer produktu DigiKey
1.5KE480CA-B-ND
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE480CA-B
Opis
TVS DIODE 408VWM 658VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
408V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
456V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
658V