1.5KE250CA
Numer produktu DigiKey
1.5KE250CALFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1.5KE250CALFCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE250CA
Opis
TVS DIODE 214VWM 344VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
344V Zacisk 4,4A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
214V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
237V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
344V