1.5KE22CA
Numer produktu DigiKey
1.5KE22CALFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1.5KE22CALFCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE22CA
Opis
TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30,6V Zacisk 49,7A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
49,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
18,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
20,9V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
30,6V