1.5KE200CA
Numer produktu DigiKey
1.5KE200CALFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1.5KE200CALFCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE200CA
Opis
TVS DIODE 171VWM 274VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
274V Zacisk 5,5A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
5,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-201AA, DO-27, osiowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
171V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
190V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
274V