1.5KE180A | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 1.5KE180ATR-ND - Taśma i szpula (TR) 1.5KE180ACT-ND - Taśma cięta (CT) |
Producent | |
Numer produktu producenta | 1.5KE180A |
Opis | TVS DIODE 154VWM 246VC DO201 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 246V Zacisk 6,2A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs) 6,2A |
Prod. | Moc - szczytowa impulsu 1500W (1,5kW) |
Seria | Zabezpieczenie linii zasilającej Brak |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Zastosowania Przeznaczenie ogólne |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -55°C - 175°C (TJ) |
Typ Zener | Typ mocowania Otwór przelotowy |
Kanały jednokierunkowe 1 | Obudowa / skrzynia DO-201AA, DO-27, osiowe |
Napięcie - wsteczne robocze (typ.) 154V | Obudowa dostawcy urządzenia |
Napięcie - przebicia (min.) 171V | Bazowy numer produktu |
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp 246V |