1.5KE180A
Numer produktu DigiKey
1.5KE180ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
1.5KE180ACT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE180A
Opis
TVS DIODE 154VWM 246VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
246V Zacisk 6,2A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
154V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
171V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
246V