1.5KE130CA
Numer produktu DigiKey
1.5KE130CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
1.5KE130CACT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE130CA
Opis
TVS DIODE 111VWM 179VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
179V Zacisk 8,5A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1.5KE130CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
8,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
111V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
124V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
179V