1.5KE120CA
Numer produktu DigiKey
F6598TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F6598CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE120CA
Opis
TVS DIODE 102VWM 165VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
165V Zacisk 9,2A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1.5KE120CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
9,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
102V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
114V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
165V