1.5KE110A
Numer produktu DigiKey
1.5KE110ALFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1.5KE110ALFCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE110A
Opis
TVS DIODE 94VWM 152VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
152V Zacisk 10A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1.5KE110A Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
10A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
94V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
105V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
152V