0MAX030.XP
0MAX020.HXGLO
0MAX030.XP
Numer produktu DigiKey
0MAX030.XP-ND
Producent
Numer produktu producenta
0MAX030.XP
Opis
FUSE AUTO 30A 32VDC BLADE 1PK CA
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 A ~ 32 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Motoryzacja Wymagany uchwyt Iglica, wersja powiększona
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0MAX030.XP Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
Prod.
Napięcie znamionowe - prąd stały
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Obudowa detaliczna
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
1kA
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Kolor
Zielone
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
1,150" x 0,348" x 0,850" (29,21mm x 8,85mm x 21,59mm) (dł. x szer. x wys.)