0JTD100.VXID
Numer produktu DigiKey
5666-0JTD100.VXID-ND
Producent
Numer produktu producenta
0JTD100.VXID
Opis
FUSE CRTRDGE 100A 600VAC/300VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100A 600V~ ~ 300V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Wymagany uchwyt
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
300V=
Producent
Littelfuse Inc.
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Seria
Zastosowania
Ochrona transformatora
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Wskazujący
Status części
Aktywny
Klasa
J
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, UL
Typ bezpiecznika topikowego
Kaseta
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
200kA~, 20kA=
Prąd znamionowy (A)
100A
Obudowa / skrzynia
Cylindryczny, wskaźnik alarmowy, zacisk płytkowy
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
600V~
Rozmiar / wymiar
1,126" x 2,626" (28,60mm x 66,70mm) (śr. x dł.)