0JTD030.TXID
Numer produktu DigiKey
F11357-ND
Producent
Numer produktu producenta
0JTD030.TXID
Opis
FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30A 600V~ ~ 300V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Wymagany uchwyt
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
300V=
Producent
Littelfuse Inc.
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Seria
Zastosowania
Ochrona transformatora
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Wskazujący
Status części
Aktywny
Klasa
J
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, UL
Typ bezpiecznika topikowego
Kaseta
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
200kA~, 20kA=
Prąd znamionowy (A)
30A
Obudowa / skrzynia
Cylindryczny, ze wskaźnikiem alarmowym
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
600V~
Rozmiar / wymiar
0,811" x 2,252" (20,60mm x 57,20mm) (śr. x dł.)