0JTD015.TXID
Numer produktu DigiKey
5666-0JTD015.TXID-ND
Producent
Numer produktu producenta
0JTD015.TXID
Opis
FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/300VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15A 600V~ ~ 300V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Wymagany uchwyt
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
300V=
Zbiorcze
Funkcje
Wskazujący
Prąd znamionowy (A)
15A
Obudowa / skrzynia
Cylindryczny, ze wskaźnikiem alarmowym
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
600V~
Rozmiar / wymiar
0,811" x 2,252" (20,60mm x 57,20mm) (śr. x dł.)