0ATO040.VP
Numer produktu DigiKey
0ATO040.VP-ND
Producent
Numer produktu producenta
0ATO040.VP
Opis
FUSE AUTO 40A 32VAC/VDC 5PK CARD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 A 32 V ~ 32 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Motoryzacja Wymagany uchwyt Nóż, obudowa ATO/ATC
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
32 V
Prod.
Napięcie znamionowe - prąd stały
Seria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Opakowanie
Obudowa detaliczna
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
CSA, SAE, UL
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Kolor
Pomarańczowe
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,750" x 0,200" x 0,480" (19,05mm x 5,08mm x 12,19mm) (dł. x szer. x wys.)