0AGC.500V
Numer produktu DigiKey
F5015-ND
Producent
Numer produktu producenta
0AGC.500V
Opis
FUSE GLASS 500MA 32VAC 32VDC 3AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
500 mA 32 V ~ 32 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, szklana Wymagany uchwyt 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategoria
Typ bezpiecznika topikowego
Prod.
Prąd znamionowy (A)
Seria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
32 V
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie znamionowe - prąd stały
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Rozmiar / wymiar
0,250" x 1,250" (6,35mm x 31,75mm) (śr. x dł.)