0998300.UX-2M6
Numer produktu DigiKey
18-0998300.UX-2M6-ND
Producent
Numer produktu producenta
0998300.UX-2M6
Opis
FUSE AUTO 300A 70VDC AUTO LINK
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
300 A ~ 70 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Motoryzacja Mocowanie śrubowe Łączenie automatyczne
Kategoria
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
2,5kA
Opakowanie
Zbiorcze
Topnienie I²t
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ mocowania
Mocowanie śrubowe
Kolor
Szare
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
1,150" x 0,750" x 0,390" (29,20mm x 19,05mm x 9,90mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.0015 Ohms