0874.750MXEP
Numer produktu DigiKey
0874.750MXEP-ND
Producent
Numer produktu producenta
0874.750MXEP
Opis
FUSE CERAMIC 750MA 250VAC AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
750 mA 250 V ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Otwór przelotowy Kaseta, niestandardowa (osiowa)
Kategoria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
50A
Opakowanie
Zbiorcze
Topnienie I²t
0.256
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
cULus
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,142" x 0,394" (3,60mm x 10,00mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.213 Ohms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V