0805L075WR
Numer produktu DigiKey
F2773TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F2773CT-ND - Taśma cięta (CT)
F2773DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0805L075WR
Opis
PTC RESET FUSE 6V 750MA 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 6V 750 mA Ih Montaż powierzchniowy 0805 (2012 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
200 ms
Producent
Littelfuse Inc.
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
90 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
350 mOhms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne), wklęsłe
Napięcie - maks.
6V
Rozmiar / wymiar
0,083" x 0,053" (2,10mm x 1,35mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
750 mA
Grubość (maks.)
0,030" (0,75mm)
Prąd - wyzwalania (It)
1.5 A
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Prąd - maks.
40 A