0805L020/16YR
Numer produktu DigiKey
18-0805L020/16YRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-0805L020/16YRCT-ND - Taśma cięta (CT)
18-0805L020/16YRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0805L020/16YR
Opis
POLYSWITCH RESETTABLE PPTC
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 16V 200 mA Ih Montaż powierzchniowy 0805 (2012 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
500 ms
Producent
Littelfuse Inc.
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
500 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
3.5 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne), wklęsłe
Napięcie - maks.
16V
Rozmiar / wymiar
0,083" x 0,053" (2,10mm x 1,35mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
200 mA
Grubość (maks.)
0,030" (0,75mm)
Prąd - wyzwalania (It)
500 mA
Agencja zatwierdzająca
cURus
Prąd - maks.
100 A