0508.500MXEP
Numer produktu DigiKey
F6089-ND
Producent
Numer produktu producenta
0508.500MXEP
Opis
FUSE CERM 500MA 1KVAC 1000VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
500 mA 1 kV ~ 1000 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Otwór przelotowy 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (osiowe)
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
10kA
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
0.259
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus
Typ bezpiecznika topikowego
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,275" x 1,288" (6,99mm x 32,72mm) (śr. x dł.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
1 kV
Rezystancja stałoprądowa na zimno
3.572 Ohms