0505015.MXEP
Numer produktu DigiKey
F3263-ND
Producent
Numer produktu producenta
0505015.MXEP
Opis
FUSE CERM 15A 500VAC 500VDC 3AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 A 500 V ~ 500 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Otwór przelotowy 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (osiowe)
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
Prod.
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500 V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Opakowanie
Zbiorcze
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,275" x 1,288" (6,99mm x 32,72mm) (śr. x dł.)