0494.750NRHF
Numer produktu DigiKey
F5803TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F5803CT-ND - Taśma cięta (CT)
F5803DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0494.750NRHF
Opis
FUSE BRD MT 750MA 32VAC 32VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
750 mA 32 V ~ 32 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0494.750NRHF Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
50A
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
0.0171
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Agencja zatwierdzająca
CSA, UR
Typ bezpiecznika topikowego
Temperatura robocza
-55°C - 90°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" x 0,012" (1,60mm x 0,81mm x 0,31mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
32 V