047706.3MXP
Numer produktu DigiKey
F2991-ND
Producent
Numer produktu producenta
047706.3MXP
Opis
FUSE CERM 6.3A 500VAC 400VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.3 A 500 V ~ 400 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Wymagany uchwyt 5mm x 20mm
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
100A~, 500A=
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Agencja zatwierdzająca
cULus, PSE, SEMKO
Typ bezpiecznika topikowego
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,787" (5,20mm x 20,00mm) (śr. x dł.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500 V