0473.375MXL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 2 815
Arkusz danych
375 mA 125 V ~ 125 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Otwór przelotowy Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0473.375MXL
Numer produktu DigiKey
0473.375MXL-ND
Producent
Numer produktu producenta
0473.375MXL
Opis
FUSE BRD MT 375MA 125VAC/VDC AXL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
0473.375MXL Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
50A
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
0.085
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Agencja zatwierdzająca
CSA, UR
Typ bezpiecznika topikowego
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,135" x 0,280" (3,43mm x 7,11mm) (śr. x dł.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V
Rezystancja stałoprądowa na zimno
1.74 Ohms