04671.25NR
Numer produktu DigiKey
F1394TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F1394CT-ND - Taśma cięta (CT)
F1394DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
04671.25NR
Opis
FUSE BRD MT 1.25A 32VAC 65VDC
Szczegółowy opis
1.25 A 32 V ~ 65 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
04671.25NR Modele
35A~, 13A=
Topnienie I²t
0.0518
Temperatura robocza
-55°C - 90°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" x 0,012" (1,60mm x 0,81mm x 0,31mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
32 V
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.051 Ohms